Skip to content
November 18, 2013 / adgerellis

IMPASSE: BEYOND RIGHT AND LEFT PARADIGM ( Polish )

Niestety ta strona jest w języku angielskim …

Reszta historii jest w filmie sci-fi o nazwie krajowe laboratorium Livermore długość fali, która ukazała się na początku lat 80-tych. I “nigdy nie słyszała o tym, dopóki nie wpadł na niego rok później, w Arizonie. Czy mogę po prostu powiedzieć? [śmieje się, po raz pierwszy]
Kiedy zobaczyłem ten film, spodziewałem się trochę, wiesz, lekkiej rozrywki z piwa lub dwa, ale mam na myśli, moje usta po prostu wisiał szeroko otwarte.Początek filmu po prostu całkowicie wyraźnie i dokładnie opisuje zdarzenie, a film jest bardzo blisko do reszty historii, w tym wykorzystanie opuszczonej bazy Nike w południowej Kalifornii do ich przechowywania.
Go znaleźć. To “wszystko jest po prostu prawda. I było po prostu zdumiony, gdy zobaczyłem go.Człowiek, który napisał to musi być tam, albo zna kogoś kto tam był… ->http://www.youtube.com/watch?v=KP8jrXY00-Y…->Jest to projekt o nazwie Shiva Nova w Livermore, który wykorzystuje tablice gigantycznych laserów. Są to ogromne lasery, ogromne kondensatory, wiele terawatów energii, w budynku zbudowanym na gigantyczne sprężyn [otwiera ramiona, aby pokazać rozmiar], wszystko koncentruje się na małym punkcie malutkiej. W ten sposób powstaje reakcja syntezy jądrowej, który odwzorowuje pewne warunki prób jądrowych. To “s jak test nuke w warunkach laboratoryjnych, a tam bardzo silne gromadzenie danych koncentruje się na tym punkcie, w którym cała energia koncentruje.
Problemem jest to, że wszystkie skrajnie wysokich energii wydarzenia jak to stworzyć RIP w tkaninie czasoprzestrzeni. Zaobserwowano to w początkach Hiroszimę i Nagasaki wydarzeń, i można nawet zobaczyć w starych filmach. Spójrz na to, co wygląda jak sfery rosnącej energii i mogę wysłać Ci link do pokazania.Problem z tworzeniem RIP w czasoprzestrzeni, czy są one duże czy małe, jest to, że robi się na tym, że don “t chcą tam być ….Niestety ta strona jest w języku angielskim …http://www.veteranstoday.com/2013/08/04/chinese-alignment-with-hostile-alien-force-brings-pacific-war-threat/ -> Fakt czy fikcja? Pod Morze Brytania, plotki i pogłoski na Catalina Wyspa, Kalifornia Stany Zjednoczone. Zobacz strony … http://www.youtube.com/watch?v=KvPXlwe56eI -> -“Crimea was part of Russia, until 1954 when Soviet leader Nikita Khrushchev gave the peninsula to Ukraine – at that time a Soviet republic.” http://www.voanews.com/content/khrushchevs-son-giving-crimea-back-to-russia-not-an-option/1865752.html<

“Mind Control in the 21st Century”-http://www.veteranstoday.com/2014/03/10/mind-control-in-the-21st-century/“->

Африка і те, що Гордон Дуглас говорить про Африку продаються групі ймовірно надходять з Aldeberon (= لدبران?), китайці будують міст в Африку, щоб підготуватися до цього, і що всіх країн у світі готуються до цього і усвідомлюємо, що цю угоду було досягнуто в основному зніміть з Африки і дати цій гонці приїхати цій планеті لدبران al-dabarān “послідовник (Плеяди)”.
У Індійська астрономія, відомий як Рохіні “червону”. Перська астрологів, щоб він був відомий як Royal star, Tascheter, Watcher Сходу.
На китайському, ця зірка називається 畢宿五 (Bì sù wǔ, Англійська: на п’ятий зірка з нетто).[9]
Римляни назвали це зірки з назвою Palilicium.

<-”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: